Chomikuj filmy

 Seriale

Na chomiku znajdziesz swoje ulubione seriale, te najnowsze jaki i te stare. Oto pare z najnowszych seriali.

 

House M. D.

Amerykański serial medyczny, który odniósł wielki sukces. Główny bohater Gregory House znany z cynizmu, błyskotliwości i uporczywego drożenia do zdiagnozowania pacjenta.

Na chomikuj.pl House M. D. z lektorem

 

 

 

BrzydUla

Głównym wątkiem serialu są losy Uli Cieplak, niezbyt urodziwej, ale za to zdolnej i sprytnej dziewczyny. Ula dostaje pracę w prestiżowym domu mody Febo & Dobrzański. Zakochuje się w swoim szefie, Marku Dobrzańskim, prezesie firmy, ten jednak ma narzeczoną, którą jest współwłaścicielka firmy, jest to Paulina Febo. Ula, jako osoba dość naiwna nie zdaje sobie sprawy, że Marek udaje uczucie do niej i chce ją jedynie wykorzystać do ratowania swoich interesów finansowych. Ula nie pasuje do świata pięknych i bogatych ludzi, często jest obiektem żartów. Okazuje się jednak, że jest świetnym pracownikiem i tym stopniowo zjednuje sobie coraz większą przychylność szefa. Z czasem Marek zakochuje się w Uli i zostawia dla niej Paulinę. Jednak ta o niczym nie wie i nie chce mieć z nim nic wspólnego. Tymczasem Aleks knuje plany przeciwko Markowi. Ula po przemianie swojego wyglądu przez Pshemko zdobywa uznanie całej firmy, zwłaszcza Adama. Nabiera także dużo pewności.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/BrzydUla

 

Na chomikuj.pl odcinki Brzyduli

 

 

 

Naznaczony

Tadeusz Kral jest nauczycielem matematyki, ma żonę Milenę i córkę Natalię. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się tajemniczy mężczyzna, który chce wyrównać rachunki z przeszłości. Milena i Natalia cudem unikają śmierci w katastrofie na morzu, ale aby zapewnić swojej rodzinie bezpieczeństwo, Kral musi stawić czoła przeszłości.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Naznaczony

Na chomikuj.pl  odcinki serialu Naznaczony

 

 

Merlin
Gatunek: dramat, fantasy, przygodowy
Kraj produkcji: UK
Oryginalny język: angielski
Lata emisji: 2008 - obecnie

Fabuła:
Merlin przybywa do Camelotu, gdzie król, Uther Pendragon, zakazuje magii i więzi ostatniego smoka. Merlin, który urodził się z niezwykłą mocą magiczną, jest traktowany jako uczeń Gajusza. Merlin później odkrywa, po uzyskaniu informacji od ostaniego smoka, który jest uwięziony głęboko pod miastem, że ma wielkie przeznaczenie. Musi ochraniać aroganckiego syna Uthera, Artura, aby mógł on dorosnąć i złączyć wszystkie ziemie brytyjskie, tworząc Albion. Na Merlina i Artura czeka jeszcze wiele niebezpieczeństw.

 

Na chomiku richard_ w katalogu seriale

 

 

Inne seriale do ściągnięcia

 

Serial

Nie znaleziono żadnych wpisów.

Wyszukiwanie

© 2009 Wszystkie prawa zastrzeżone.

chomikuj.pl | Pożyczka i inwestycje | chomikuj filmy | free transfer | gdzie kupić projekt domu | Jak napisać wniosek unijny | dysk online