Chomikuj filmy

Zarabiasz już na chomiku i szukasz innego źródła zarobku zobacz tutaj zarabiaj na uploadzie.

Zarabianie na chomiku

Jeśli tutaj trafiłeś interesuje Cię jak zarobić na chomiku i czy to jest naprawdę możliwe? Tak to nie tylko jest możliwe to jest udowodnione że idzie zarobić całkiem pokaźne sumy.

 

Możesz na chomiku zarobić na dwa sposoby, zakładasz konto na chomikuj.pl i jako zwykły użytkownik zarabiasz na umieszczaniu plików, a właściwie na tym że inni je od Ciebie ściągają, otrzymujesz za to punkty które później wymieniasz na przykład na konto ekspert abonament kwartalny. Zobacz za ile co dostaniesz.

 

 

źródło chomikuj.pl

 

 

Nowością jest otrzymywanie punktów za wysłanie tapety na telefon. Masz galerie zdjęć na swoim chomiku, ktoś cię odwiedza widzi że masz zachomikowaną fajną tapetę i wysyła sobie ją na telefon a Ty otrzymujesz za to aż 500 punktów.

Czyż to nie proste?

 

Wspomniałem że są dwa sposoby teraz opowiem o drugim. Masz już założone konto i przystępujesz do programu partnerskiego, co to takiego? Jesteś partnerem dla portalu chomikuj.pl i promujesz go, jako partner masz dostęp do generatora linków oraz banerów które pomogą Tobie w promowaniu serwisu, linki umieszczasz w internecie dzięki temu ze ktoś trafi na portal przez Twojego linka i dokona zakupu np. wykupi dodatkowy transfer Ty otrzymasz prowizje.

 

Tak się przedstawiają twoje prowizje.

 

 

Ok powiesz tylko co ja mam robić, nie znam się na tym, zarejestruje się i co dalej gdzie te linki zamieszczać nie mam pomysłu, nic się nie martw odwiedźaj tą stronkę.

Zarabiasz już na chomiku i szukasz innego źródła zarobku zobacz tutaj!

Wyszukiwanie

© 2009 Wszystkie prawa zastrzeżone.

chomikuj.pl | Pożyczka i inwestycje | chomikuj filmy | free transfer | gdzie kupić projekt domu | Jak napisać wniosek unijny | dysk online